Obroża zaciskowa z małym ogniwkiem «Wstrętny humor»

0
42,90 zł
Dostępny
SKU: MC25##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża zaciskowa z małym ogniwkiem «Wstrętny humor»

Obroża łańcuszek zaciskowa z małym ogniwkiem dla psów «Wstrętny humor» ze stali chromowanej, model 200.00.350. Ten produkt dla psów składa się z małych ogniwek o średnicy drutu 3.5 mm, szerokość łańcuszka wynosi 1.3 cm. Stal chromowana wygląda stylnie i elegancko, jest odporna na korozję, może być wykorzystana we wszystkich warunkach atmosferycznych. Łańcuszek metalowy dla czworonogów stosuje się przy korekcie zachowania psa, a mianowicie, nauczanie posłusznego poruszania się psa przy opiekunie, tłumienie czynności niepożądanych, naprzykład ataku na zwierzętach. Schemat działania obroży łańcuszka dla psów polega na tym, że przy mocnym ciągnięciu smyczy, pętla zaciska się na szyi psa, i w taki sposób zmusza go cofnąć do tyłu, by zwolnić łańcuszek, zrobić go lużniej na szyi. Przy właściwym wyborze rozmiaru, kantar nie uszkadza psa i nie sprawia żadnego dyskomfortu, lecz będzie miał efetk szkoleniowy. Prosimy zwrócić uwagę, że ta zaciskowa obroża dla psa nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 13 mm

Średnica drutu: 3.5 mm

Rozmiar: od 40 do 75 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małego rozmiaru
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 45 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowana - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj