Nasi klienci są wyjątkowi ludzie... Oni lubią zwierząt, darzą ich swoją przyjaźnią i uwagą. Ale poza tym cenią swój czas, wysoką jakość produktów i szybką obsługę. A my, z kolei, cenimy naszych klientów.

Mianowicie dlatego praca sklepu Fordogtrainers opiera się na takich zasadach:

  1. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem
  2. Troska o wygodę i bezpieczeństwo Twojego pupila
  3. Doskonały produkt, którego jakość została potwierdzona wieloma naszymi klientami
  4. Wysoki profesjonalizm
  5. Szybka obsługa
  6. Doskonalenie towarów zgodnie z życzeniem klientów

Od 1998 roku nasza firma walczy o Państwa zaufanie. Współpracujemy z uznanymi ekspertami w dziedzinie kynologii, profesjonalnymi treserzami i weterynarzami. Ponad 45 specjalistów w osobie naszej firmy połączyły swoje doświadczenie i wiedzę, aby dać Twojemu pupilowi przyzwoity sprzęt. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy przed tym, jak dostać się do Ciebie w ręce. Nasz cel – zrobić wszystko, aby Ci się chciało wracać do nas ponownie i ponownie.

W wyrabianiu swoich towarów używamy tylko sprawdzone materiały najwyższej jakości. Bo tylko z najlepszej podstawy można wyprodukować najlepsze akcesoria. Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty kupujesz dla tych, których bardzo cenisz, i dlatego wykonujemy je z miłością.

Jeśli po raz pierwszy jesteś na naszej stronie internetowej i potrzebujesz konsultacji lub porady fachowca – zawsze możesz skontaktować z konsultantem na stronie internetowej naszego sklepu i zadać pytanie. Nasi menedżerowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą zrobić właściwy wybór.

Jakość naszych towarów wyprzedza ich cenę. Praca ręczna i przemyślana konstrukcja pozwalają tworzyć produkty, które będą wiernie służyć Ci długo cieszyć Twego psa.

Wiemy, że najlepsza reklama to opinie zadowolonych klientów, dlatego nie żałujemy sił i robimy wszystko, abyście czerpali radość z każdego zakupu.


Szef firmy, Jewgienij Piercow.