Obroża łańcuszek z karabińczykiem dla psów «Tresura»

0
76,38 zł
Dostępny
SKU: HS7##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża łańcuszek z karabińczykiem dla psów

Obroża łańcuszek z karabińczykiem dla psów «Tresura», model HS 51530 02. Obroża metalowa dla psa składa się z ogniwek średniego rozmiaru, wykonanych ze stali chromowanej. Te akcesoria dla zwierząt zaopatrzone w karabińczyk, odporny na rozerwania, wytrzymały na wielkie obciążenia. Ten karabińczyk ułatwia proces zakładania i zdejmowania obroży. Państwo możecie zmieniać i korygować długość łańcuszka w zależności od tego, jak szybko pies urośnie, wystarczy podpięć karabińczyk do innego ogniwka. Ten łańcuszek ze stali chromanej polecony przez Międzynarodową Federację Kynologiczną F.C.I., będzie idealnie pasował do psów średnich i dużych ras do spaceru, tresury, ćwiczeń sportowych oraz pracy służbowej. Obroża łańcuszek z karabińczykiem dla psów «Tresura» wykonana przez niemieckiego producenta Herm Sprenger, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem do pracy, wysoką jakością i atrakcyjnym designem  swoich modeli. Przy prawidłowym doborze rozmiaru łańcuszek z karabińczykiem dla psa nie uszkodzi psa i nie sprawi mu żadnego dyskomfortu, lecz będzie miał efekt szkoleniowy.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 12 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 45 do 65 cm

Cechy modelu:

  • mocny karabińczyk
  • ogniwka średniego rozmiaru
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 45 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakakolwiek model, która została poddana temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj