Obroża łańcuch dławiąca «Modny pies»

0
49,58 zł
Dostępny
SKU: HS6##002

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża łańcuch dławiąca

Obroża łańcuch dławiąca «Modny pies», model HS 51529 02. Jeśli Państwa pies podczas spaceru ciągnie smycz, to wykorzystanie tej obroży dławiącej ilokrotnie ułatwi proces spaceru. Podobne modele nadają się do szkolenia psów, które mają problemy z zachowaniem. Łańcuszek metalowy dla psa posiada średnie ogniwka ze stali chromowanej, i wygodny uchwyt w kształcie kotwicy, który się składa i swobodnie wchodzi do kółka i rozłącza łańcuch. Więc w taki sposób obrożę ze stali chromowanej można zakładać przez głowę, ale też jak obrożę zwykłą. Stal, która posiada cienką warstwę chromu, jest odporna na korozję. Ten model dla psów nadaje się do wykorzystania przez czworonogów średnich i dużych ras do spaceru, tresury, ćwiczeń sportowych oraz pracy służbowej. Obroża łańcuch dławiąca «Modny pies» wykonana przez niemieckiego producenta Herm Sprenger, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem do pracy, wysoką jakością i atrakcyjną konstrukcją  swoich modeli. Przy prawidłowym doborze rozmiaru łańcuszek z kotwicą dla psa nie uszkodzi psa i nie sprawi mu żadnego dyskomfortu, lecz będzie miał efekt szkoleniowy.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 14 mm

Średnica drutu: 3.25 mm

Rozmiar: od 45 do 72 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka średniego rozmiaru
  • wygodny uchwyt
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 35 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakakolwiek model, która została poddana temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj