Kolczatka Herm Sprenger z szybką klamrą dla psów «Pies do pięty»

0
228,92 zł
SKU: HS71##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka Herm Sprenger z szybką klamrą

Kolczatka produkcji niemieckiej Herm Sprenger, model HS 50026 010 55. Kolczatka działa jako obroża półzaciskowa, gdy pies ciągnie smycz nacisk ząbków kolczatki na szyję zwiększa się i pies uczy się spokojnie chodzić na smyczy, wykonywać komendy. Te akcesoria dla czworonoga zawierają 10 ogniwek, ogniwka można wyciągnąć lub dodać, w razie potrzeby. Poszczególne dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm. Taka konstrukcja praktyczna i ekonomiczna, nie trzeba będzie kupować nowej obroży, gdy pies schudnął lub przytył. Klamra szybkozdejmowana z bezpiecznikiem zabezpieczjącym przed przypadkowym naciśnięciem. Ten model obroży posiada dwa stalowych kółka do podczepiania karabinka smyczy. Przy podczepianiu smyczy za jedno kółko, kolczatka ze stali nierdzewnej działa jak obroża półzaciskowa, przy podczepianiu za drugie kółko, jak zwykła kolczatka. Ten model obroży nadaje się do noszenia prze psów ras średnich do spacerów, tresury, ćwiczeń sportowych, pracy służbowej. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2.7 cm

Średnica drutu: 3.25 mm

Rozmiar: 52 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 52 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 45-47 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa 
  • klamra szybkiego zapinania z bezpiecznikiem od przypadkowego naciśnięcia
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 3.7 cm
  • nie farbuje serści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla małych i średnich  psów z wagą do 40 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z curoganu, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

Stal nierdzewna - w porównaniu ze zwykłą posiada dużo zalet, szczególnie to dotyczy krawędzi obroży, gdzie stal rdzewieje już w sklepach. Niektóre psy ciągle kontaktują z wilgą i wodą, naprzykład psy myśliwe, rasy policyjne. Akcesoria ze zwykłej stali po kontakcie z wodą tracą kolor, ponieważ wilga sprzyja utworzeniu rdzy. Tego nie będzie z obrożą ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane metalową etykietką z czerwonym znakiem jakości HS.Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj