Średnie ogniwo do kolczatki ze stali nierdzewnej

0
19,41 zł
Dostępny
SKU: HS57##001

Materiał
Podobne modele ogniw
Średnica drutu (mm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Średnie ogniwo do kolczatki ze stali nierdzewnej

Średnie ogniwo HS 50500 000 55 do kolczatki ze stali nierdzewnej. Jeżeli wasz piesek juz wyrósł lub przytył to nie musicie kupować nowej kolczatki dla psa, wystarczy dokupić dodatkowe ogniwo. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu. Średnie ogniwo wykonane ze stali nierdzewnej, zwiększa długość obroży o 3.7 cm, pasuje do kolczatki o średnicy 3.25 mm. Średnie ogniwo montuje się w sposób łatwy, możecie samodzielnie dopasować rozmiar obroży do obwodu szyi psa. Zapasowe ogniwo wyprodukowane przez niemiecką firmę Herm Sprenger, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i niezawodność.

Materiał: stal nierdzewna

Długość ogniwa: 4.2 cm

Szerokość ogniwa: 2.7 cm

Średnica drutu: 3.25 mm

Zwiększa długość obroży: 3.7 cm

Pasuje do obroży:


Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.


Więcej informacji na temat wyboru i wykorzystania dodatkowych ogniw znajdziecie Państwo w naszym artykule Ogniwa Herm Sprenger.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj