Szczegóły

0
184,81 zł
166,33 zł
Ekonomia :
18,48 zł
Dostępny
SKU: MC53##001

Łańcuch
Szerokość obroży (mm)
Kolor obroży
Kolor podszewki
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Skórzana obroża półzaciskowa z łańcuszkiem

Nowinka od ForDogTrainers!! Obroża półzaciskowa, którą cechuje elegancki design ze skóry naturalnej o wysokiej jakości i łańcuszka ze stali. Sklep internetowy oferuje łańcuszek w dwóch wersjach: stal chromowana albo stal z powłoką w kolorze złocistym. Ważna zaleta obroży - miękka delikatna podszewka ze skóry rękawiczkowej, która chroni szyję Waszego czworonoga przed otarciami i nie psuje sierści. Ten model obroży dla psów wykonany z podszewką beżową albo czarną, na Państwa wybór. Te akcesoriia dla zwierząt są ręcznie uszyte nicią wzmocnioną dla mocności i trwałości wyrobu. Produkt został przetestowany na rozerwanie, z łatwością wytrzymuje presję psów średnich i dużych. Obroża półzaciskowa dla psa wykonana w rozmiarach od 30 cm do 90 cm. Można ją dobrać dla psów ras małych, średnich i dużych do spaceru, tresury, ćwiczeń słuzbowych i pracy służbowej. Prosimy zwrócić uwagę, że rozmiar obroży zmierza się po wewnętrznym obwodzie. Żeby prawidłowo zmierzyć szyję Waszego psa należy przewodnika o pomierzaniu. Szerokość obroży dla psa wynosi 1.2 cm (rozmiary od 30 cm do 42.5 cm), szerokość obroży 2.5 cm (rozmiary od 45 cm do 90 cm). Obroża półzaciskowa bardzo szybko się nakłada przez głowę i zdejmuje. Akcesoria dla zwierząt będą bardzo efektywne w szkoleniu psów, które posiadają problemy z zachowaniem.

Materiał: skóra i stal

Kolor: czarny, brązowy, naturalny

Kompletacja: podszewka beżowa, podszewka czarna

Szerokość obroży: 1.2 cm, 2.5 cm

Średnica drutu: 2.25 mm, 3.99 mm

Rozmiar: od 30 cm do 90 cm

Cechy modelu:

  • skóra naturalna o najwyższej jakości
  • podszewka z miękkiej skóry rękawiczkowej
  • uszyta wzmocnioną nicią

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakakolwiek model, która została poddana temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.


Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj