Szczegóły

0
121,85 zł
Dostępny
SKU: HS19##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Osłona na kolczatkę
Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Obroża kolczatka dla psa

Obroża kolczatka dla psa «Tresura & Zachowanie», model HS 50045 02 N – długość kolczatki 63 cm, składa się z 10 ogniw. W przypadku kiedy wasz piesek juz wyrósł lub przytył można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę dla psa sprenger. W razie zbyt dużej kolczatki pojedyncze ogniwka można wyciągnąć. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 4 cm, montuje się w łatwy sposób. Obroża kolczatka ma klamrę szybkiego zapinania, która ułatwia zakładanie obroży. Kolczatka dla psa Springer pomaga w szkoleniu psów, zwłaszcza agresywnych lub zbyt nieposłusznych, o niskim stopniu socjalizacji. Działa ona jak obroża półzaciskowa, gdy pies ciągnie smycz nacisk kolczatki na szyję zwiększa się i pies uczy się spokojnie chodzić na smyczy. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka metalowa może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Nie polecamy wykorzystywać kolczatkę stale czy codziennie, jedynie w procesie tresury. Przy zapięciu smyczy do jednego kółka kolczatka działa jak półzaciskowa obroża, przy zapięciu do drugiego kółka jak zwykła obroża. Ten model kolczatki dla psa – to wspólny projekt Fordogtrainers i Herm Springer, model wyróżnia się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz prostą obsługą. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal chromowana, nylon

Szerokość ogniwa: 3.2 cm

Średnica drutu: 4 mm

Rozmiar: 63 cm, kolczatka składa się z 10 ogniw, ale jeśli obwód szyi psa jest więcej niż 63 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 4 cm

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa Herm Sprenger
  • klamra szybkiego zapinania
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 4 cm
  • może używać się jak półzaciskowa obroża lub jak zwykła obroża


Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z curoganu, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj