FDT Artisan - Biała obroża skórzana dla psa «Podróż międzygalaktyczna»

0
250,56 zł
Dostępny
SKU: C201##white-chrome

Kolor:
Okucia
Rozmiar obroży (cm)
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Medalik GRATIS
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża skórzana dla psa

Obroża skórzana dla psa – to designerski model obroży dla psa FDT Artisan z ekskluzywnymi ozdobami w kolorze srebrnym. Obroża dla psa wykonana z naturalnej naoliwionej skóry wysokiej jakości, która zapewnia dodatkową elastyczność i miękkość. Wysoka jakość naturalnej skóry i staranne wykonanie skórzanej obroży dla psa gwarantują wyjątkową wytrzymałość, komfort oraz wygodę noszenia. Wyjątkowa obroża dla psa skórzana produkowana w pięciu kolorach i z szerokim diapazonem rozmiarów – od 40 cm do 85 cm. Rozmiar reguluje się na szyi psa w zakresie 10 cm. Obroża skórzana dla psa jest wyposażona kółkiem na smycz. Kanty ozdobnej obroży są zaokrąglone, aby nie uszkadzała ona skóry i sierści psa, dzięki czemu pies będzie czuł się komfortowo. Stalowe elementy są odporne na korozję, pozwalają zachować niezmienny wygląd obroży dla psa przez długi czas. Skórzana obroża jest przeznaczona dla różnych ras psów, jest wygodna w noszeniu, nadaje się dla codziennego użytku, podczas spacerów czy zajęć. Wszystkie obroży dla psa FDT Artisan są pakowane w kartonowe pudła, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu. Obroża dla psa FDT Artisan – to dobry pomysł na prezent, ponieważ ma ekskluzywny design oraz firmowe pudełko z pieczęcią lakową.

Materiał: naturalna skóra

Kolor: czarny, brązowy, naturalny, biały, różowy

Akcesoria: pokrycie chromowane

Ozdoby: płaskie nity i gwiazdki z pokryciem w kolorze srebra

Szerokość: 4 cm

Rozmiar: od 40 do 85 cm

Cechy modelu:

  • ekskluzywny design FDT Artisan
  • naoliwiona skóra wysokiej jakości
  • szeroki wybór rozmiarów
  • wyposażona kółkiem na smycz
  • pięć kolorów
  • firmowe pudełko z pieczęcią lakową
  • GRATIS do obroży MEDALIK z grawerem


Artisan - to nowy brand producenta FDT. Koncepcja Artisan - podtrzymanie tradycji razem z wprowadzeniem innowacji w designe. Podczas produkowania obroże Artisan wykorzystujemy tylko bezpieczne, certyfikowane surowce najwyższej jakości. Zanim obroża trafi do magazynu, ona ma zostać rzetelne sprawdzona przez naszych inspektorów, żeby otrzymaliście wyrób najwyższej jakości. Obroże Artisan - to premium klasa, połączenie wytwornego designu z najwyższą jakością użytych surowców od FDT.


Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Należy zmierzyć obwód szyi psa w miejscu w którym noszona będzie obroża. Obwód szyi psa będzie rozmiarem obroży. Rozmiar, który jest wskazany w specyfikacji, odpowiada średniemu otworowi obroży, dodatkowo zostaje zapas regulacji +/- 5сm. Na przykład, jeśli rozmiar obroży 50 cm, to jest ona regulowana w zakresie od 45 cm do 55 cm.

Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Toż prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak rozmiar obroży odpowiada obwodu szyi psa.

schemat zdejmowania miary z psa
FDT Artisan - Różowa obroża skórzana dla psa «Pani w różowym»FDT Artisan - Różowa obroża skórzana dla psa «Pani w różowym»


Różowa obroża dla psaRóżowa obroża dla psa

obroża dla psa różowa z ozdobami
Obroża dla psa różowa z ozdobami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj