Obroża wystawowa z mosiądzu «Puchar konkursowy»

0
151,78 zł
SKU: HS4##001

Materiał
Podobne modele obroży
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża wystawowa z mosiądzu

Obroża wystawowa z mosiądzu «Puchar konkursowy», model HS 51508 33. Akcesoria dla zwierząt o kolorze złocistym, wykonany z mosiądzu. Materiał, w większości wypadków, nie farbuje sierści i nie wywołuje reakcji alergicznych. Duże ogniwko nie łamie sierści. Ten model obroży posiada specjalną konstrukcję, która sprzyja podtrzymywaniu głowy psa i nie pozwala jej schylać. Łańcuszek z mosiądzu dla psów będzie pasował czworonogom dużych i średnich rozmiarów do udziału w wystawach i prezentacjach, oraz do spaceru i tresury. Obroża wystawowa z mosiądzu «Puchar konkursowy» - akcesroia dla zwwierząt o bardzo wysokiej jakości niemieckiej firmy Herm Sprenger, wykonany w zgodności ze standartami międzynarodowymi.

Materiał: mosiądz

Szerokość łańcuszka: 15 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 56 do 80 cm

Iłość ogniw: 10

Cechy modelu:

  • specjalna konstrukcja dla podtrzymywania głowy
  • ogniwka wielkiego rozmiaru nie łamią sierści
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 56 cm ma 10 ogniw (każdy następujący rozmiar +2 ogniwa)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Mosiądz - to metal o “wyciszonym” żółtym kolorze posiadający podwyższoną odporność na korozję. Mała zawartość cynku zapewnia mocność i trwałość produkcji z danego materiału. Mosiądz jest wykorzystywany jako substytut złota przy produkcji akcesoriów i zdobień.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa (wraz z uszami).

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj