Nasze metalowe akcesoria dla psów według jakości zajmują honorowe wiodące miejsce na rynku światowym, dzięki czemu okres ich wykorzystania znacznie się przedłuża. Dla przykładu, wśród naszych kolczatek są modele ze stali nierdzewnej, które w ciągu całego życia psa będą dostojnie służyć i zachowają wygląd zewnętrzny. Ale często okazuje się też tak, że kolczatki, kupione dla młodego zwierzęta, stają się zbyt małe w procesie jego wzrostu i dorastania. Producenci to przewidzieli i, żeby Państwo na własnym doświadczeniu przekonaliście się w trwałości kolczatek, uruchomili sprzedaż dodatkowych ogniwek, które można zamówić i w taki sposób przedłużyć obrożę.

Szeroki asortyment kolczatek metalowych określa wybór ogniw według dwóch kryteriów. Pierwszy - to metal, z którego wykonana obroża. W asortymencie metalowych akcesoriów dla psów są kolczatki ze stali nierdzewnej, stali czarnej, stali kurogane, stali chromowanej.

Za wyjątkiem obroży blaszkowych, wybór ogniw dla których ogranicza się kolorem metalu, dla wszystkich innych kolczatek wyboru dokonuje się według średnicy drutu,  wykorzystywanego przy produkcji obroży. Producent oferuje ogniwa o następnej średnicy 2.25 mm, 3.0 mm, 3.25 mm oraz 3.99 mm. Należy podkreślić, że wszystkie surowce podlegają sprawdzeniu giętkości oraz trwałości. Końce drutu na ogniwach polerują się w celu maksymalnej bezpieczności, zapobiegania zadrapaniom oraz  uszkodzenia kufy i szyi psa.

Państwo wybieracie rodzaj obroży w zależności od rasy, rozmiarów i wieku psa, lecz w przypadku potrzeby, zawsze potraficie znaleźć na stronach naszego sklepu internetowego niezbędne Państwu ogniwa i, bez wykorzystania specjalnych narzędzi, dopiąć ich i przedłużyć kolczatkę.

Oszczędzanie po polsku - to tanie obroże i nietrwałe wykorzystanie - należy każdego razu kupować nowy produkt. Oszczędzanie prawdziwe - zapłać jeden raz i otrzymaj wyrób, który będzie służył wiele lat.