Obroża żmijka dla psa wystawowa «Prosta elegancja»

0
38,80 zł
Dostępny
SKU: MC14##001

Materiał
Podobne modele obroży
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża żmijka dla psa wystawowa

Obroża żmijka dla psa wystawowa «Prosta elegancja», model 200.40.400, przedstwawiona jako łańcuszek metalowy zaciskowy. Te akcesoria dla zwierząt wykonane z bezpiecznej dla psa stali chromowanej bardzo wysokiej jakości, drobne ogniwka których mają szerokość 2 mm. Maksymalne obciążenie, które potrafi wytrzymać obroża dla psa, wynosi 1 kg. Ten model łańcuszka wyposażony w dwa stalowe kółka, które działają jak zaciskowe. Rozmiar obroży wymierza się z uwzględnieniem długości łańcuszka wraz z kółkami. Ten produkt nadaje się do noszenia przez psów małych i średnich ras. W obroży żmijce dla psa wystawowej «Prosta elegancja» Wasz czworonog zawsze będzie wyglądał luksusowo i atrakcyjnie jak na wystawach dla pupilów, tak i podczas spokojnych spacerków w parku i codziiennego wykorzystania.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 2 mm

Średnica drutu: 1.5 mm

Rozmiar: od 25 do 50 cm

Cechy modelu:

  • drobne oogniwko
  • maksymalne obciążenie 1 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakakolwiek model, która została poddana temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.


Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj