Obroża zaciskowa z drobnym ogniwkiem «Żelazny trener»

0
76,38 zł
Tylko1 dostępny
SKU: HS94##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża zaciskowa z drobnym ogniwkiem

Obroża zaciskowa z drobnym ogniwkiem «Żelazny trener» ze stali czarnej nierdzewnej, model HS 51112 57. Te akcesoria dla zwierząt przedstawiają sobą łańcuszek z dwoma kółkami na końcach, dotyczy kategorii zaciskowych i nadaje się do szkolenia psów, które posiadają problemy z zachowaniem. Wykonanie z bezpiecznej czarnej stali nierdzewnej przedłuża okres wykorzystania łańcuszka zaciskowego dla psów i nie farbuje sierści psa. Ten model obroży metalowych dla psów składa się z ogniwek o małym rozmiarze, średnica drutu 3.0 mm, szerokość łańcuszka 10 mm. Obroża zaciskowa z drobnym ogniwkiem «Żelazny trener» wyprodukowana w Niemczech, opracowana dla spacerów, tresury, ćwiczeń sportowych oraz pracy służbowej, może być wykorzystywana w miejscowościach z wilgotnym powietrzem oraz podczas deszczu. Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu czy skoku. Rozmiar tego modelu wymierza się po zewnętrznych ogniwach, łącznie z kolcami.

Materiał: stal czarna nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 10 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 50 do 65 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małego rozmiaru
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 55 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Stal czarna nierdzewna - to stal zabezpieczona termicznie według specjalnej technologii. Akcesoria z tego typu metali są odporne na procesy korozyjne oraz mniej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty posiadają również właściwości wodoodporne.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży-łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj