Obroża zaciskowa dla psa z mosiądzu «Łańcuch protektor»

0
49,75 zł
Niedostępny
SKU: MC34##006

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża zaciskowa dla psa z mosiądzu

Obroża zaciskowa dla psa z mosiądzu «Łańcuch protektor», model 200.62.300. Akcesoria dla zwierząt o kolorze złocistym, wykonane z jakościowego mosiądzu. Ogniwka wielkiego rozmiaru nie pozwalają na wyrywanie lub splątanie sierści, dlatego łańcuszek zaciskowy pasuje psom krótkowłosym i gładkowłosym. Podobne modele obroży dla psów nadają się do szkolenia nieposłusznych, agresywnych oraz hiperaktywnych czworonogów. Zacisk łańcuszka bardzo dobrze ślizga, dzięki specjalnie zaprojektowanym kółkam na końcach, oraz działa szybko i skutecznie. Obroża z mosiądzu będzie pasowała psom średnich i dużych ras do spaceru, treningu, pracy służbowej. Prosimy zwrócić Państwa uwagę, że ta obroża zaciskowa dla psa nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: mosiądz

Szerokość łańcuszka: 15 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 44 do 67 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje sierści
  • dla psów średnich i dużych
  • do spacerów, tresury, pracy służbowej, sportu i użytku codziennego
  • obroża w rozmiarze 44 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Mosiądz - to metal o “wyciszonym” żółtym kolorze posiadający podwyższoną odporność na korozję. Mała zawartość cynku zapewnia mocność i trwałość produkcji z danego materiału. Mosiądz jest wykorzystywany jako substytut złota przy produkcji akcesoriów i zdobień.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

 

obroża zaciskowa dla psa z metalu
Obroża zaciskowa dla psa z metalu

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj