Obroża zaciskowa dla psa «Prawdziwy charakter»

0
38,07 zł
Dostępny
SKU: MC24##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża zaciskowa dla psa «Prawdziwy charakter»

Obroża metalowa zaciskowa dla psa «Prawdziwy charakter», model 200.00.300. Łańcuszek wyrobu wykonany z jakościowej stali chromowanej, dotyczy kategorii zaciskowych obroży. Ogniwka małego rozmiaru nie niszczą krótkiej sierści, i nie splątaja długiej. Wielofunkcyjność i praktyczność robią te akcesoria dla psów uniwersalnym i pasującym do większości psów ras średnich i dużych. Ta metalowa obroża świetnie się nadaje do szkolenia psów nieposłusznych, agresywnych i hiperaktywnych. Ten model dla psów może też być wykorzystywany przy spacerze, ćwiczeniach sportowych i w pracy służbowej. Podkreślamy, że ta zaciskowa metalowa obroża dla psa nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy właściwym wyborze rozmiaru łańcuszek zaciskowy nie będzie uszkadzał psa i nie sprawi żadnego dyskomfortu, lecz będzie miał efekt szkoleniowy i treningowy.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 13 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 40 do 75 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małe
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 45 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowana - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży-łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj