Obroża z curoganu «Kontrola czworonoga»

126,18 zł
Dostępny
SKU: HS11##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża z curoganu

Obroża z curoganu «Kontrola czworonoga», model HS 51604 67. Te akcesoria dla zwierząt o złocistym kolorze posiadają specjalnie opracowaną konstrukcję i design. Stop miedzi z cyną - curogan - praktycznie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych u zwierzaków, ponieważ dotyczy kategorii metali hipoalergennych. Ogniwka o dużym rozmiarze bardzo dobrze pasują do psów gładkowłosych, one nie psują sierści i zapobiegają utworzeniu kołtunów. Łańcuszek zaciskowy pasuje psom dużych i średnich rozmiarów do spacerów, ćwiczeń sportowych, tresury i pracy służbowej. Obroża z kurogane «Kontrola czworonoga» wykonana przez niemiecką firmę Herm Sprenger, znanego swoją jakością i trwałością producenta akcesoriów dla zwierząt. Prosimy również zwrócić Państwa uwagę, że ten łańcuszek obroża zaciskowy nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: curogan (stop miedzi z cyną)

Szerokość łańcuszka: 21 mm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 54 do 76 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 54 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Curogan - trwałe stopy miedzi z cyną. Brak niklu sprawia na to, że akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendują takie obroże psom ze skórą wrażliwą.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Opinie

czwartek, 22 luty 2018

Dziękuję za fachową obsługę! Zwrot towaru, wysłanie nowego i zwrócenie różnicy między tymi dwoma modelami - wszystko szybko i sprawnie bez żadnych problemów. Pozdrawiam,

Aleksandra Sikora

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj