Obroża półzaciskowa z matowej stali nierdzewnej «Podwójny łańcuch»

0
135,77 zł
Dostępny
SKU: HS95##001

Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża półzaciskowa

Obroża półzaciskowa «Podwójny łańcuch», model HS 51113 65, wyprodukowana w Niemczech, nadaje się do codzienno użytku, tresury i pracy służbowej. Obroża łańcuszkowa wykonana z matowej stali nierdzewnej, może stosować się w deszczową pogodę bez obawy, że metal pokryje się rdzą. Dwa rzędy łańcucha spawane między sobą, aby nie skręcać się, dzięki czemu obroża półzaciskowa utrzymuje swój doskonały wygląd przy użytkowaniu, również nie uszkadza sierści psa. Obroża łańcuszkowa szybko i łatwo się zakłada przez głowę. Akcesorium będzie skutecznym narzędziem w wychowaniu psów, które mają problemy behawioralne. Półzaciskowa obroża podwójna z matowej stali nierdzewnej produkuje się w ośmiu rozmiarach, od 35 cm do 60 cm, by dopasować się do psów średnich, dużych i bardzo dużych. Należy pamiętać, że rozmiar obroży jest mierzony po wewnętrznym obwodzie.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 20 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiary: od 35 do 60 cm

Cechy modelu:

  • ogniwa średnego rozmiaru
  • dwa rzędy spawane między sobą, aby nie skręcać się
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.


Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

  
Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

 

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj