Obroża metalowa przeciw szarpaniu «Szybki postęp»

0
44,10 zł
Tylko1 dostępny
SKU: HS1##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża metalowa przeciw szarpaniu «Szybki postęp»

Obroża metalowa dla psa przeciw szarpaniu «Szybki postęp», model HS 51012 02. Takie akcesoria dla zwierząt są przeznaczone do tresury i szkolenia psów, ktore posiadają problemy z zachowaniem. Obroża dla psa metalowa - to łańcuszek z dwoma kółkami na końcach, dotyczy kategorii zaciskowych i pozwoli Państwu w razie potrzeby łatwo zacisnąć. Ten model obroży składa się ze stalowych chromowych ogniwek o małym rozmiarze, odpornych na korozję. Ten produkt dla psów można wykorzystywać do spaceru, treningu, ćwiczeń sportowych, oraz w pracy służbowej. Drobne ogniwa, atrakcyjny design i wytrzymała konstrukcja zapewniają uniwersalnośc dla przedstawionej obroży zaciskowej «Szybki postęp». Obroża metalowa tego modelu nadaję się do noszenia przez większość ras psów. Prosimy zwrócić uwagę, że ta zaciskowa obroża nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru łańcuszek zaciskowy będzie miał efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: stal chromowa

Szerokość łańcuszka: 11 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 40 do 75 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małego rozmiaru
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowana -  to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży-łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj