Obroża łańcuszek zaciskowa z mosiądzu «Słodki temperament»

0
97,86 zł
Dostępny
SKU: MC27##006

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża łańcuszek zaciskowa z mosiądzu

Obroża łańcuszek zaciskowa z mosiądzu «Słodki temperament», model 200.62.400. Łańcuch wykonany z hipoalergennego mosiądzu o kolorze złocistym, poleca się czworonogom ze skórą wrażliwą. Obroża zaciskowa dla psa składa się z ogniwek o dużym rozmiarze, które nie splątają włosków, nie psują i nie łamią sierści, dlatego łańcuszek będzie pasował czworonogom krótkowłosym i gładkowłosym. Obroża z mosiądzu nadaje się do szkolenia psów i nauczania zasadom posłuszeństwa, oraz działa szybko i skutecznie. Łańcuszek dla czworonogów posiada szeroki wybór rozmiarów i pasuje psom dużych i średnich rozmiarów do spacerów, tresury i pracy służbowej. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa. Prosimy również zwrócić Państwa uwagę, że ten łańcuszek zaciskowy nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Obrożę łańcuszek zaciskową z mosiądzu «Słodki temperament» można kupić w cenie producenta tylko w naszym sklepie internetowym.

Materiał: mosiądz

Szerokość łańcuszka: 20 mm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 55 do 85.5 cm

Ilość ogniw: 10

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje sierści
  • do spacerów, tresury, pracy służbowej, sportu i użytku codziennego
  • obroża w rozmiarze 50 cm składa się z 10 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 60 kg

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Mosiądz - to metal o “wyciszonym” żółtym kolorze posiadający podwyższoną odporność na korozję. Mała zawartość cynku zapewnia mocność i trwałość produkcji z danego materiału. Mosiądz jest wykorzystywany jako substytut złota przy produkcji akcesoriów i zdobień.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj