Obroża łańcuszek wystawowy z kolcami «Prawidłowa postawa»

0
298,09 zł
Dostępny
SKU: HS102##001

Materiał
Podobne modele obroży
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża łańcuszek wystawowy z kolcami

Obroża łańcuszek wystawowy z kolcami «Prawidłowa postawa», model HS 51518 55. Łańcuszek metalowy dla psa wystawowy wykonany ze stali nierdzewnej, szerokość łańcuszka 15 mm, średnica drutu 3.0 mm. Materiał obroży, w większości wypadków, nie farbuje sierści psa i nie wywołuje reakcji alergicznych. Specjalna konstrukcja łańcuszka metalowego dla psa z kolcami w rejonie grdyki nie pozwala na pochylenie głowy podczas wystaw albo zawodów. Według reguł pies musi się poruszać z wysoko podniesioną głową. Jeżeli wasz ulubieniec schyla głowę, przy pomocy tej obroży ze stali nierdzewnej dla psów można go zmusić do podniesienia głowy. Oprócz tego kolca na obroży są zaopatrzone w nasadki plastikowe, które można ściągnąć, żeby osiągnąć jaknajlepszy efekt przeciw szarpaniu i korygować w taki sposób zachowanie psa. Wykorzystując te akcesoria dla zwierząt, wasz ulubiony czworonóg będzie zawsze trzymał głowę w prawidłowym położeniu. Obroża łańcuszek wystawowy z kolcami w rejonie grdyki - to model od niemieckiego producenta Herm Sprenger o bardzo wysokiej jakości.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 15 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 56 do 72 cm

Iłość ogniw: 10

Cechy modelu:

  • specjalna konstrukcja dla podtrzymywania głowy
  • ogniwka wielkiego rozmiaru nie łamią sierści
  • kolce w rejonie grdyki z plastikowymi nakadkami
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 56 cm ma 10 ogniw (każdy następujący rozmiar +2 ogniwa)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa (wraz z uszami).

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj