Obroża łańcuchowa z dużymi ogniwami «Obroża do tresury psa»

0
121,58 zł
Tylko1 dostępny
SKU: HS9##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża łańcuchowa z dużymi ogniwami

Obroża łańcuchowa z dużymi ogniwami «Obroża do tresury psa», model HS 51604 33. Ten model uniwersalny i praktyczny, wykonany z mosiądzu. Ogniwka wielkiego rozmiaru są bardziej bezpieczne dla czworonoga, nie pozwalają na wyrywanie lub splątanie sierści. Podobne modele obroży dla psów nadają się do szkolenia nieposłusznych psów, albo takich, które posiadają problemy z zachowaniem, łańcuszek dobrze ślizga, działa szybko i skutecznie. Akcesoria dla zwierząt będą pasowały psom średnich i dużych ras do spaceru, treningu, ćwiczeń sportowych, pracy służbowej. Obroża łańcuchowa z dużymi ogniwami «Obroża do tresury psa» - to cudowne połączenie ceny i jakości od znanego na całym świecie niemieckiego producenta Herm Sprenger. Prosimy zwrócić Państwa uwagę, że ten łańcuszek zaciskowy dla psa nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: mosiądz

Szerokość łańcuszka: 21 mm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 54 do 76 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Spenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 54 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Mosiądz - to metal o “wyciszonym” żółtym kolorze posiadający podwyższoną odporność na korozję. Mała zawartość cynku zapewnia mocność i trwałość produkcji z danego materiału. Mosiądz jest wykorzystywany jako substytut złota przy produkcji akcesoriów i zdobień.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj