Obroża kolczatka dla dużego psa «Nauka posłuszeństwa»

0
157,73 zł
Dostępny
SKU: HS25##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża kolczatka dla dużego psa

Obroża kolczatka dla dużego psa «Nauka posłuszeństwa», model HS 50045 55. Kolczatka dla psa wykonana ze stali nierdzewnej, która w większości wypadków nie farbuje psiej sierści. Obroża kolczatka dla dużego psa wykorzystuje się w celu korygowania złych zachowań psa. podczas nauki chodzenia psa przy smyczy, również pomaga w szkoleniu agresywnych lub zbyt nieposłusznych psów. W przypadku niepewności co do rozmiaru kolczatki nierdzewnej można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę. Poszczególne ogniwo zapasowe zwiększa długość obroży kolczatki dla dużego psa o 4 cm, montuje się w łatwy sposób. Obroża kolczatka dla dużego psa ma 65 cm długości, składa się z 10 ogniw. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka nierdzewna dla dużego psa może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 3.2 cm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: 65 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 65 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 58-60 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 4.0 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 4 cm
  • Herm Sprenger, Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 70 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj