Mini kolczatka dla psa «Łatwa tresura psa»

0
176,26 zł
Dostępny
SKU: HS96##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Mini kolczatka dla psa

Mini kolczatka dla psa «Łatwa tresura psa», model HS 50037 010 67, wykonana z bezpiecznego i hipoalergicznego materiału – curoganu. Mała kolczatka dla psa z tego materiału jest odporna na rożne warunki atmosferyczne i w większości wypadków nie farbuje psiej sierści. Mini kolczatka dla psa ma 40 cm długości, składa się z 10 ogniw, przeznaczona jest do tresury małych i średnich psów. Istnieje możliwość regulacji długości kolczatki dla małych psów poprzez dodanie zapasowych ogniw. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży kolczatki dla małego psa o 2.4 cm, montuje się w łatwy sposób. Mini kolczatka dla psa ma klamrę szybkiego zapinania z zabezpieczeniem, która ułatwia zakładanie obroży metalowej i wytrzymuje obciążenie do 200 kg. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Nie polecamy wykorzystywać mini kolczatki dla psa codziennie, jedynie w procesie tresury. Należy starannie dobrać odpowiedni rozmiar kolczatki i nie zostawiać psa w kolczatce bez opieki.  Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: curogan

Szerokość ogniwa: 2.0 cm

Średnica drutu: 2.25 mm

Rozmiar: 40 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 40 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 33-35 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 2.4 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • klamra szybkiego zapinania z zabezpieczeniem
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 2.4 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Curogan - trwałe stopy miedzi z cyną. Zupełna nieobecność niklu sprawia na to, że akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendują takie obroże psom ze skórą wrażliwą.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj