Łańcuszek ze stali nierdzewnej wystawowy «Duma zwycięzcy»

0
298,09 zł
Dostępny
SKU: HS101##001

Materiał
Podobne modele obroży
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek ze stali nierdzewnej wystawowy 

Łańcuszek ze stali nierdzewnej wystawowy «Duma zwycięzcy», model HS 51528 55. Ten produkt dla zwierząt specjalnie zaprojektowany i wykonany dla imprez wystawowych i prezentacji. Obroża metalowa dla psa wytrwała, mocna, zrobiona ze stali nierdzewnej oraz posiada duże ogniwka, dzięki czemu nie niszczy sierści psa i nie łamie mu włosy. Ten model obroży dla psów posiada specjalny design i unikatową konstrukcję dla podtrzymywania głowy psiaka, która nie pozwoli czworonogowi schylić głowę do dołu. Szerokość łańcuszka wynosi 15 mm, a średnica drutu 3.0 mm. Łańcuszek nadaje się do wykorzystania przez psów średnich i dużych ras. Wasz pies w tej obroży ze stali nierdzewnej będzie wyglądał cudownie. Łańcuszek ze stali nierdzewnej wystawowy «Duma zwycięzcy», wyprodukowany przez firmę niemiecką Herm Sprenger, która cieszy się wysoką jakością produktów oraz ich wytrwałością.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 15 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 56 do 72 cm

Iłość ogniw: 10

Cechy modelu:

  • specjalna konstrukcja dla podtrzymywania głowy
  • ogniwka wielkiego rozmiaru nie łamią sierści
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 56 cm ma 10 ogniw (każdy następujący rozmiar +2 ogniwa)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa (wraz z uszami).

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj