Łańcuszek zaciskowy ze stali nierdzewnej «Skupienie na psie»

0
97,99 zł
Dostępny
SKU: HS17##001

Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek zaciskowy ze stali nierdzewnej

łańcuszek zaciskowy ze stali nierdzewnej skupienie na psie hs17

Łańcuszek zaciskowy ze stali nierdzewnej «Skupienie na psie», model HS 50906 55. Akcesoria dla zwierząt wykonane ze stali nierdzewnej i przedstawione w ogniwkach małych, dotyczą kategorii obroży zaciskowych. Ten model łańcuszków dla psów zaopatrzony w specjalny element ustalający, przy pomocy którego można osiągnąć odpowiedni rozmiar w taki sposób, by obroża przy naciągnięciu nie uduszała psa. Wstrzymywając kółkiem, element ustalający nie pozwala zacisku zaciągać się więcej. Ta obroża ze stali nierdzewnej będzie idealnie pasowała dla psów średnich i dużych ras do spaceru, tresury, ćwiczeń sportowych oraz pracy służbowej. Łańcuszek zaciskowy ze stali nierdzewnej «Skupienie na psie» - to produkt niemieckiego producenta Herm Sprenger, który cieszy się światowym powodzeniem wśród miłośników psów. Proszę zwrócić uwagę, że obroża nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 9 mm

Średnica drutu: 2.5 mm

Rozmiar: od 40 do 70 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małego rozmiaru
  • element ustalający długość
  • z reguły nie farbuje sierści
  • ogniwka średniego rozmiaru
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 40 kg

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj