Łańcuszek zaciskowy z średnim ogniwkiem «Masywność»

0
199,01 zł
SKU: HS15##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek zaciskowy z średnim ogniwkiem

Łańcuszek zaciskowy z średnim ogniwkiem «Masywność», model HS 51641 57. Jeżeli pies ciągnie na smyczy oraz ignoruje wasze komendy, w takim przypadku należało by rozpatrzeć ten produkt.  Ten rodzaj obroży nadaje się do szkolenia psów nieposłusznych, hiperaktywnych i agresywnych. Łańcuszek zaciskowy z średnim ogniwkiem «Masywność» wykonany ze stali czarnej. Materiał trwały, odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Kółka obroży dla psa dobrze ślizgają, więc łańcuszek działa skutecznie, całkowicie spełnia swoje funkcje. Ten model dla zwierząt nadaje się psom średnich i dużych ras do spaceru, tresury, ćwiczeń sportowych i pracy służbowej. Akcesoria dla zwierząt od światowego niemieckiego producenta Herm Sprenger - to guarancja jakości i trwałego wykorzystania. Prosimy zwrócić Państwa uwagę, że ta obroża dla psa nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: stal czarna

Szerokość łańcuszka: 18 mm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 50 do 85 cm

Cechy modelu:

  • dotyczy kategorii zaciskowych
  • ogniwka średniego rozmiaru
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 110 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Stal czarna - to stal zabezpieczona termicznie według specjalnej technologii. Akcesoria z tego typu metali są odporne na procesy korozyjne oraz mniej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty posiadają również właściwości wodoodporne.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj