Łańcuszek zaciskowy z czarnej stali «Intensywna tresura»

0
98,11 zł
Dostępny
SKU: HS61##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek zaciskowy z czarnej stali

Łańcuszek zaciskowy z czarnej stali «Intensywna tresura», model HS 51541 57. Obroża metalowa z czarnej stali z ogniwkiem średnim. Szerokość łańcuszka tego modelu dla psów wynosi 1.4 cm, średnica drutu 3.0 mm. Kółka łańcuszka dla psa dobrze ślizgają, zacisk działa szybko i skutecznie. Obroża ze stali czarnej nadają się do psów ras krótkowłosych i długowłosych, nie niszczy sierści i nie spląta włosków. Ten model dla czworonogów będzie pasował psom ras średnich i dużych, do spaceru, tresury, szkoleń sportowych i pracy służbowej. Te akcesoria dla zwierząt wykonane firmą niemiecką Herm Sprenger, co gurantuje jakość i trwałośc wykorzystania. Łańcuszek zaciskowy dla czworonogów musi być wybrany w takim rozmiarze, by głowa psiaka łatwo wchodziła, lecz obroża nie spadała z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: czarna stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 14 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 39 do 72 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka średniego rozmiaru
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 55 kg

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Stal czarna - to stal zabezpieczona termicznie według specjalnej technologii. Akcesoria z tego typu metali są odporne na procesy korozyjne oraz mniej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty posiadają również właściwości wodoodporne.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży-łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj