Łańcuszek dla psa ze stali nierdzewnej «Kontrola i więcej»

0
115,72 zł
Dostępny
SKU: HS10##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek dla psa ze stali nierdzewnej

Łańcuszek dla psa ze stali nierdzewnej «Kontrola i więcej», model HS 51604 55. Ten produkt dla czworonogów składa się z ogniwek o dużym rozmiarze. Stal nierdzewna nie utlenia się, jest odporna na korozję. Te akcesoria dla zwierząt można wykorzystywać w warunkach deszczowych, oraz w miejscowościach z podwyższoną wilgotnością. Ogniwka o dużym rozmiarze 5.0 * 2.1 cm splątają włosków, nie psują i nie łamią sierści, i zapobiegają utworzeniu kołtunów. Obroża zaciskowa dla psa nadaje się do szkolenia psów nieposłusznych, agresywnych, hiperaktywnych. Zacisk na obroży działa szybko i skutecznie. Łańcuszek ze stali nierdzewnej pasuje psom dużych i średnich rozmiarów do spacerów, ćwiczeń sportowych, tresury i pracy służbowej. Łańcuszek dla psa ze stali nierdzewnej «Kontrola i więcej» wykonany przez znanego niemieckiego producenta Herm Sprenger. Obecność małej czerwonej etykiety HS na obroży jest guarancją jakości oraz autentyczności. Prosimy również zwrócić Państwa uwagę, że ten łańcuszek zaciskowy nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 21 mm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 54 do 80 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje sierści
  • Herm Sprenger Niemcy
  • obroża w rozmiarze 54 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj