Łańcuszek dla psa ze stali czarnej «Działanie operacyjne»

0
73,90 zł
Tylko1 dostępny
SKU: HS69##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuszek dla psa ze stali czarnej

Łańcuszek dla psa ze stali czarnej «Działanie operacyjne», model HS51506 57 od niemieckiego producenta Herm Sprenger. Akcesoria dla zwierząt wykonane ze stali nierdzewnej czarnej, idealnie chronią wygląd pierwotny w ciągu długiego okresu czasu, mogą być wykorzystane w miejscowościach z podwyższoną wilgotnością oraz w warunkach deszczowych. Dwa kółka na końcach obroży łańcuszkowej dla psa łatwo ślizgają i pozwalają na szybkie i skuteczne działanie zacisku. Ten model dla czworonogów składa się z ogniwek o średnim rozmiarze, długość każdego wynosi 4.3 cm, szerokość łańcuszka 1.5 cm, średnica drutu 3.0 mm. Ogniwka nie psują, nie splątają i nie wyrywają sierści czworonogów. Obroża zaciskowa będzie pasowała psom do spacerów, tresury i pracy służbowej. Rozmiar łańcuszka dla psów zmierza się po zewnętrznych końcach obroży, w tym kółek. Prosimy zwrócić Państwa uwagę, że ten łańcuszek zaciskowy dla czworonogów nakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru obroża dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: stal nierdzewna czarna

Szerokość łańcuszka: 15 mm

średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 50 do 72 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • Herm Sprenger Niemcy
  • do spacerów, tresury, pracy służbowej, sportu i użytku codziennego
  • obroża w rozmiarze 50 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Stal czarna - to stal zabezpieczona termicznie według specjalnej technologii. Akcesoria z tego typu metali są odporne na procesy korozyjne oraz mniej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty posiadają również właściwości wodoodporne.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj