Łańcuch obroża dla psa «Stalowy trener»

0
51,57 zł
Dostępny
SKU: MC33##006

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Łańcuch obroża dla psa

Łańcuch obroża dla psa «Stalowy trener», model 200.63.300. Ten model obroży dla psów ze stali nierdzewnej idealnie zachowuje wygląd pierwotny w ciągu długiego okresu czasu i może być wykorzystany w miejscowościach z wilgotnym powietrzem oraz w warunkach deszczowych. Kółka na końcach obroży dla psa dobrze ślizgają po łańcuszku i pozwalają zacisku na szybkie i skuteczne działanie. Ten produkt dla psów składa się z ogniwek wielkiego rozmiaru, które nie niszczą i nie splątają sierści. Akcesoria dla zwierząt opracowane do tresury, sportu, pracy służbowej, spacerów, odwiedzin weterynarza i miejsc publicznych. Sklep internetowy oferuje ten model obroży w rozmiarach od 45 cm do 65 cm dla psów ras średnich i dużych. Rozmiar obroży dla psów wymierza się po zewnętrznych krawędziach ogniwek łańcuszka, w tym kółek. Przy prawidłowym doborze rozmiaru obroża zaciskowa dla psa będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość łańcuszka: 15 mm

Średnica drutu: 3.0 mm

Rozmiar: od 44 do 67 cm

Ilość ogniw: 11

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • z reguły nie farbuje sierści
  • dla średnich i dużych psów
  • do spacerów, tresury, pracy służbowej, sportu i użytku codziennego
  • obroża w rozmiarze 44 cm składa się z 11 ogniw (każdy następny rozmiar dodaje 1 ogniwo)
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 40 kg

 

Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

 

Stal nierdzewna w porównaniu ze zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj