Kolczatka z zaokrąglonymi kolcami dla psa «Dobre zachowanie pupila»

0
225,52 zł
Dostępny
SKU: HS20##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka z zaokrąglonymi kolcami

Kolczatka z zaokrąglonymi kolcami «Dobre zachowanie pupila», model HS 50004 67 N wykonany z curoganu, akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, długość kolczatki 58 cm, składa się z 10 ogniw. W przypadku kiedy wasz piesek juz wyrósł lub przytył można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę dla psa sprenger. W razie zbyt dużej kolczatki pojedyncze ogniwka można wyciągnąć. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży kolczatki o 3.7 cm, montuje się w łatwy sposób. Obroża kolczatka ma klamrę szybkiego zapinania, która ułatwia zakładanie obroży. Również  kolczatka z zaokrąglonymi kolcami posiada dwa kółka, do którego przypina się karabinek do smyczy. Przy zapięciu smyczy do jednego kółka kolczatka działa jak półzaciskowa obroża, przy zapięciu do drugiego kółka jak zwykła obroża. Kolczatka metalowa przeznaczona do tresury, spacerów i pracy służbowej. Ten model kolczatki dla psa z zaokrąglonymi kolcami – to wspólny projekt Fordogtrainers i Herm Springer, model wyróżnia się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz prostą obsługą. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka z zaokrąglonymi kolcami może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: curogan, nylon

Szerokość ogniwa: 2.7 cm

Średnica drutu: 3.25 mm

Rozmiar: 58 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 58 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 51-53 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa Herm Sprenger
  • klamra szybkiego zapinania
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 4 cm
  • może używać się jak półzaciskowa obroża lub jak zwykła obroża
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • dla małych i średnich psów z wagą do 30 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Curogan - trwałe stopy miedzi z cyną. Zupełna nieobecność niklu sprawia na to, że akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendują takie obroże psom ze skórą wrażliwą.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj