Kolczatka z zaciskiem «Wzorowe zachowanie»

0
180,33 zł
Dostępny
SKU: HS100##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka z zaciskiem

Kolczatka z zaciskiem «Wzorowe zachowanie», model HS 50103 010 55. Kolczatka obroża wykonana ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się znaczną odpornością na korozję atmosferyczną. Obroża półzaciskowa ma 57 cm długości, składa się z 10 ogniw. Istnieje możliwość regulacji długości kolczatki z zaciskiem poprzez dodanie zapasowych ogniw. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość kolczatki dla psa o 3.7 cm, montuje się w łatwy sposób. Nie polecamy wykorzystywać tego typu obroży codziennie, jedynie w procesie tresury. Należy starannie dobrać odpowiedni rozmiar kolczatki z zaciskiem i nie zostawiać psa w kolczatce bez opieki. Kolczatka z zaciskiem wyprodukowana przez niemiecką firmę Herm Sprenger, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i niezawodność. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka z zaciskiem może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2.7 cm

Średnica drutu: 3.25 mm

Rozmiar: 57 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 57 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 50-52 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • wygodny karabińczyk
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 3.7 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy
  • dla małych i średnich psów z wagą do 40 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj