Szczegóły

0
210,74 zł
189,67 zł
Ekonomia :
21,07 zł
Dostępny
SKU: HS74##001

Podobne modele obroży
Materiał
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Kolczatka metalowa dla psa

Kolczatka metalowa dla psa «Powściągliwość», model HS 50155 014 55 pomaga w szkoleniu psów o niskim stopniu socjalizacji. Kolczatka ze stali nierdzewnej posiada wewnątrz zaokrąglone kolce, jeśli pies szarpnie smycz, kolczatka powoduje dyskomfort. Szarpnięcia kolczatką powinny być krótkie i szybkie. Kolczatka sprenger ma 60 cm długości, składa się z 14 ogniw. Istnieje możliwość przedłużenia kolczatki metalowej dla psa za pomocą zapasowych ogniw. Poszczególne ogniwo zwiększa długość kolczatki obroży o 3.3 cm, montuje się w łatwy sposób. Kolczatka posiada karabińczyk, który pozwala szybko rozpiąć i założyć kolczatkę na szyję psa. Kolczatka metalowa dla psa przeznaczona do tresury, spacerów i pracy służbowej średnich i dużych psów. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2.2 cm

Rozmiar: 60 cm, kolczatka metalowa składa się z 14 ogniw, ale jeśli obwód szyi psa jest więcej niż 60 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej obroży i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.3 cm

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • posiada karabińczyk
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 3.3 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie  oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na obrożę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj