Kolczatka firmy sprenger «Pod kontrolą»

0
398,16 zł
Dostępny
SKU: HS97##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka firmy sprenger

Kolczatka firmy sprenger «Pod kontrolą», model HS 50047 010 67. Twój spacer z psem przypomina nieustanną walkę? Wtedy spróbuj wykorzystać kolczatkę firmy sprenger jako skuteczne narzędzie szkoleniowe. Kolczatka metalowa posiada wewnątrz zaokrąglone kolce, jeśli pies szarpnie smycz, kolczatka powoduje dyskomfort. Szarpnięcia kolczatką firmy sprenger powinny być krótkie i szybkie. Kolczatka zapinana wykonana z curoganu - stopu miedzi z cyną, zupełna nieobecność niklu sprawia na to, że kolczatka z tego metalu jest hipoalergiczna i bezpieczna dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendujc takie obroże psom ze skórą wrażliwą. W przypadku kiedy wasz piesek juz wyrósł lub przytył można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę firmy sprenger. W razie zbyt dużej kolczatki pojedyncze ogniwka można wyciągnąć. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 4 cm, montuje się w łatwy sposób. Kolczatka zapinana ma 60 cm długości, składa się z 10 ogniw. Zaleta tego typu kolczatki jest klamra szybkiego zapinania z zabezpieczeniem, która ułatwia zakładanie kolczatki firmy sprenger i wytrzymuje obciążenie do 200 kg. Nie polecamy wykorzystywać kolczatkę dla psa codziennie, ponieważ pies szybko przyzwyczai się do kolczatki i straci ona jakiekolwiek znaczenie. Musicie wykorzystywać ją jedynie w procesie tresury psów agresywnych lub zbyt nieposłusznych. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: curogan

Szerokość ogniwa: 3.2 cm

Średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: 60 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga: gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 60 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 53-55 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka  do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 4 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • klamra szybkiego zapinania z zabezpieczeniem wytrzymuje obciążenie do 200 kg
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 4.0 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy
  • dla małych i średnich z wagą do 35 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Curogan - trwałe stopy miedzi z cyną. Zupełna nieobecność niklu sprawia na to, że akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendują takie obroże psom ze skórą wrażliwą.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj