Kolczatka dla psa zapinana «Wielka siła»

0
317,17 zł
Dostępny
SKU: HS86##001

Materiał
Podobne modele obroży
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka dla psa zapinana

Kolczatka dla psa zapinana «Wielka siła», model HS 50050 014 68 pomaga w szkoleniu psów zbyt agresywnych, o niskim stopniu socjalizacji. Kolczatka dla psa wykonana z antyalergicznego materiału – curoganu, który w większości wypadków nie powoduje przebarwień u psów z białą i jasną sierścią. Kolczatka dla psa zapinana ma 60 cm długości, składa się z 14 ogniw. Jeżeli macie niepewność co do rozmiaru kolczatki sprenger, to możecie dokupić zapasowe ogniwa. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu, ponieważ nie musicie kupować nowej kolczatki obroży. Ogniwo wykonane z curoganu, zwiększa długość obroży o 3.3 cm. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka dla psa zapinana może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym podczas tresury psów zbyt agresywnych lub o niskim stopniu socjalizacji. Ważnym elementem tej kolczatki metalowej dla psa jest klamra szybkiego zapinania z zabezpieczeniem, która ułatwia zakładanie obroży i wytrzymuje obciążenie do 200 kg. Kolczatka dla psa zapinana wyprodukowana przez niemiecką firmę Herm Sprenger, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i niezawodność. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: curogan

Szerokość ogniwa: 3.2 cm

Rozmiar: 60 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 14 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 60 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 53-55 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.3 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • klamra szybkiego zapinania z zabezpieczeniem, wytrzymuje obciążenie do 200 kg
  • możliwość przedłużenia obroży za pomocą dodatkowych ogniw o 3.3 cm
  • z reguły nie farbuje psiej sierści
  • Herm Sprenger, Niemcy
  • dla średnich i dużych psów z wagą do 65 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Curogan - trwałe stopy miedzi z cyną. Zupełna nieobecność niklu sprawia na to, że akcesoria z tego metalu są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia waszego ulubieńca, dlatego weterynarze rekomendują takie obroże psom ze skórą wrażliwą.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na obrożę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj