Kolczatka dla psa Sprenger «Tresura dobrego wychowania psa»

0
135,13 zł
Dostępny
SKU: HS18##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka dla psa Sprenger

Kolczatka dla psa Sprenger «Tresura dobrego wychowania psa», model HS 50004 02 N. Kolczatka dla psa ze stali chromowanej to typ obroży dla psa z zaokrąglonymi kolcami wewnątrz. Kolczatka dla psa Sprenger pomaga w szkoleniu psów, zwłaszcza agresywnych lub zbyt nieposłusznych, o niskim stopniu socjalizacji. Działa ona jak obroża półzaciskowa, gdy pies ciągnie smycz nacisk kolczatki na szyję zwiększa się i pies uczy się spokojnie chodzić na smyczy. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka metalowa może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Nie polecamy wykorzystywać kolczatkę stale czy codziennie, jedynie w procesie tresury. Kolczatka Sprenger składa się z 10 ogniw ze stali chromowanej. W razie niepewności czy wybrany rozmiar kolczatki zapinanej będzie pasował do rozmiaru obwodu szyi psa można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę. W razie zbyt dużej kolczatki pojedyncze ogniwka można wyciągnąć. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu. Poszczególne dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm, montuje się w łatwy sposób. Obroża kolczatka ma klamrę szybkiego zapinania, która ułatwia zakładanie obroży. Przy zapięciu smyczy do jednego kółka kolczatka działa jak półzaciskowa obroża, przy zapięciu do drugiego kółka jak zwykła obroża. Ten model kolczatki dla psa – to wspólny projekt Fordogtrainers i Herm Sprenger, model wyróżnia się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz prostą obsługą. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal chromowana, nylon

Szerokość ogniwa: 2.7 cm

Średnica drutu: 3.25 mm

Rozmiar: 58 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 58 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 51-53 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 3.7 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa Herm Sprenger
  • klamra szybkiego zapinania
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 3.7 cm
  • może używać się jak półzaciskowa obroża lub jak zwykła obroża
  • dla średnich psów z wagą do 40 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z curoganu, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Aby prawidłowo wywierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj