Kolczatka dla małego psa «Łatwo»

0
99,23 zł
Dostępny
SKU: MC15##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka dla małego psa

Kolczatka dla małego psa «Łatwo» ma 38 cm długości i składa się z 8 ogniw ze stali nierdzewnej. Kolczatka obroża jest przeznaczona dla psów ras małych i średnich. Kolczatka dla psa pomaga w szkoleniu, zwłaszcza agresywnych lub zbyt nieposłusznych psów, o niskim stopniu socjalizacji. Działa ona jak obroża zaciskowa, gdy pies ciągnie smycz nacisk kolczatki na szyję zwiększa się i pies uczy się spokojnie chodzić na smyczy. Przy prawidłowym wykorzystaniu mała kolczatka dla psa może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. W przypadku niepewności co do rozmiaru obroży kolczatki można dokupić zapasowe ogniwka i przedłużyć kolczatkę. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży kolczatki dla małego psa o 2.4 cm, montuje się w łatwy sposób. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2 cm

Średnica drutu: 2.3 mm

Rozmiar: 38 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 8 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 38 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 31-33 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 2.4 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa Herm Sprenger
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 2.4 cm
  • dla małych i średnich psów z wagą do 20 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli Państwo poszukujecie obroży, która nie farbuje sierści, chcemy zwrócić Państwa uwagę na następne informacje. Sprzedajemy obroże metalowe Herm Sprenger oraz ForDogTrainers ponad dziesięć lat i według opinii naszych klientów możemy zauważyć, że zazwyczaj obroże z kuroganu, stali nierdzewnej oraz mosiądzu nie farbują sierści. Lecz niektóre rasy psów niegatywnie reagują na te metale i ich sierść poddaje się farbowaniu.

Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj