Kolczatka dla małego psa z czarnej stali nierdzewnej «Surowe rozkazy»

0
157,31 zł
Dostępny
SKU: HS111##001

Materiał
Podobne modele obroży
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Dodatkowe ogniwo
Osłona na kolczatkę
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L313 (180 cm * 1.3 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Kolczatka dla małego psa z czarnej stali nierdzewnej

Kolczatka dla małego psa «Surowe rozkazy» z czarnej stali nierdzewnej, model HS 50035 010 57. Obroża metalowa o bardzo wysokiej jakości posiada 10 zdejmowanych ogniw, opracowana specjalnie dla psów małych ras oraz szczeniaków. Ogniwka można samodzielnie dodać lub zabrać, w taki sposób zmieniając rozmiar obroży. Kolczatka działa jak obroża zaciskowa, przy naciągnięciu smyczy ciśnienie ząbków obroży zwiększa się, a pies odpowednio reaguje na ten bodziec, odbierając to jako odpowiedz na nieprawidłowe zachowanie. Przy prawidłowym wykorzystaniu kolczatka dla małego psa może stać się skutecznym narzędziem szkoleniowym. Nie polecamy jednak stosować kolczatki z czarnej stali nierdzewnej na stale czy codziennie, jedynie w procesie tresury.  Istnieje możliwość regulacji długości poprzez dodanie zapasowych ogniw. Dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży kolczatki dla małego psa o 2.4 cm, zakłada się w łatwy sposób.  Ten model obroży świetnie nadaje się do spacerów, tresury,  nauczania psa podstawom posłuszeństwa, lecz podkreślamy jeszcze raz, że nie poleca się długiego noszenia przez psa kolczatki z czarnej stali nierdzewnej, ponieważ pies przyzwyczaja sie do zacisku kolczatki i przestaje reagować na ten sygnał. Dlatego profesjonalni treserzy proponują po kolei stosowac zwykłą obrożę i kolczatkę. Więcej informacji na temat wykorzystania tego typu obroży dla psa znajdziecie Państwo w artykule poświęconym kolczatkom.

Materiał: stal czarna nierdzewna

Szerokość ogniwa: 2.0 cm

Średnica drutu: 2.25 mm

Rozmiar: 41 cm mierzony po krawędzi zewnętrznej kolczatki, gdy ona jest rozpięta,  kolczatka składa się z 10 ogniw.

Uwaga! Gdy obroża jest zapięta obwód obroży na 5-7 cm mniejszy rozmiaru 41 cm. Jeśli obwód szyi Waszego psa jest więcej niż 34-36 cm, możecie dokupić zapasowe ogniwka do tej kolczatki i przedłużyć ją, dodatkowe ogniwo zwiększa długość obroży dla psa o 2.4 cm.

Cechy modelu:

  • zapasowe ogniwa
  • możliwość przedłużenia kolczatki za pomocą dodatkowych ogniw o 2.4 cm
  • Herm Sprenger, Niemcy
  • dla małych i średnich psów z wagą do 20 kg

Aby prawidłowo wymierzyć szyję psa, postępujcie według instrukcji:

Zmierzcie szyję psa w miejscu noszenia obroży. Dobierając obrożę dla szczeniaka lub młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

schemat zdejmowania miary z psa


Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z curoganu, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

Stal czarna nierdzewna - to stal zabezpieczona termicznie według specjalnej technologii. Akcesoria z tego typu metali są odporne na procesy korozyjne oraz mniej wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Takie produkty posiadają również właściwości wodoodporne.

Możecie zamówić dodatkowo osłonę na kolczatkę, która zabezpiecza przed brudem, kurzem oraz przegrzaniem latem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj