FDT Artisan - Skórzana biała obroża z ozdobami «Urzekający»

0
247,67 zł
Dostępny
SKU: C181##white-chrome

Kolor
Okucia
Rozmiar obroży (cm)
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Medalik GRATIS
Tekst na grawerowanie (1 linia)
Tekst na grawerowanie (2 linia)
Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Obroża skórzana ze zdobieniami

Obroża skórzana ze zdobieniami dla psa FDT Artisan «Urzekający» -  to model z nowej kolekcji, łączy w sobie jakościowe materiły i rzetelne wykonanie, posiada wysoki poziom wytrzymałości i elegancki design. Obroża przeznaczona do codziennego wykorzystania podczas spacerów, tresury psa dowolnego wieku i rasy. Akcesoria dla czworonogów wykonane z grubej naturalnej skóry o najwyższej jakości, zaopatrzona w wytrzymałe stalowe okucia i spawane kółko do smyczy, wytrzymujące wielkie obciążenia. Model dla psów udekorowany zdobieniami w kształcie nitów w kolorze pod stare srebro lub starą bronzę na Państwa wybór. Zdobienia są dobrze umocowane na, wyłączona możliwość oderwania lub zerwania przy prawidłowym wykorzystaniu wyrobu. Pies będzie się czuł w tej obroży bardzo komfortowo, krawędzie tych akcesoriów są zaokrąglone przy pomocy specjalnej maszyny do szycia, one nie zranią psa, nie będą obcierały szyi, nie sprawią dyskomfrotu. Ta skórzana obroża jest bardzo łatwa w ykorzystaniu, łatwo się zakłada i zdejmuje, regulowana. Obroża ozdobna «Urzekający» jest produkowana w pięciu kolorach i oferowana w szerokim wyborze rozmiarów. Ta elegancka obroża nadaje się do wykorzystania przez prów średnich i dużych ras. 

Materiał: naturalna skóra

Kolor: czarny, brązowy, naturalny, biały, różowy

Okucia: pokrycie chromowane, stal z powłoka w kolorze starego brązu

Ozdoby: płaskie nity w kolorze srebrzystym, nity w kolorze starego brązu

Szerokość: 4 cm

Rozmiar: od 40 do 85 cm

Cechy modelu:

  • ekskluzywny design od FDT Artisan
  • stalowe okucia
  • spawane półkółko do smyczy
  • szeroki wybór kolorów i rozmiarów
  • obroża nadaje się dla psów średnich i dużych ras
  • GRATIS do obroży MEDALIK z grawerem


Artisan - to nowy brand od producenta FDT. Koncepcja Artisan - wsparcie tradycji razem z wdrożeniem innowacji w designie. Podczas produkcji obroży Artisan wykorzystujemy tylko bezpieczne, certyfikowane surowce o najwyższej jakości. Zanim każda obroża trafi do magazynu, ona ma zostać rzetelnie sprawdzona przez naszych inspektorów, żeby otrzymaliście Państwo wyrób o doskonałej jakości. Obroże Artisan - to premium klasa, połączenie wytwórnego designu z najwyższą jakością, gwarancja  trwałości od FDT.


 Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Należy zmierzyć obwód szyi psa w miejscu w którym noszona będzie obroża. Obwód szyi psa będzie rozmiarem obroży. Rozmiar, który jest wskazany w specyfikacji, odpowiada średniemu otworowi obroży, dodatkowo zostaje zapas regulacji +/- 5сm. Na przykład, jeśli rozmiar obroży 50 cm, to jest ona regulowana w zakresie od 45 cm do 55 cm.

Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Toż prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak rozmiar obroży odpowiada obwodu szyi psa.

Schemat zdejmowania miary z psa


 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj