Szczegóły

0
214,44 zł
193,00 zł
Ekonomia :
21,44 zł
Dostępny
SKU: C211##001

Kolor:
Rozmiar:
Obwód szyi

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Stylowa obroża dla psa

Stylowa obroża dla psa od FDT Artisan to designerski i ekskluzywny model obroży dla psa, jest przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych i silnych psów. Obroża ozdobiona wykonana z naturalnej skóry wysokiej jakości, ozdobiona płaskimi nitami w kolorze starego brązu. Stylowa obroża skórzana produkowana w pięciu kolorach i z szerokim diapazonem rozmiarów – od 40 cm do 90 cm. Rozmiar reguluje się na szyi psa w diapazonie 10 cm. Stylowa obroża jest wyposażona kółkiem na smycz, które ułatwia zapięcie smyczy. Kanty ozdobnej obroży są zaokrąglone, aby nie uszkadzała ona skóry i sierści psa, dzięki czemu pies będzie czuł się komfortowo. Stylowa obroża jest bardzo komfortowa w noszeniu, nadaje się dla codziennego użytku, podczas spacerów czy zajęć. Wszystkie stylowe obroży dla psa są pakowane w kartonowe pudła, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu. Stylowa obroża dla psa – to dobry pomysł na prezent, ponieważ ma ekskluzywny design wyrobu oraz firmowe pudełko z pieczęcią lakową.

Materiał: naturalna skóra

Kolor: czarny, brązowy, naturalny, biały, różowy

Akcesoria: stal z pokryciem w kolorze starego brązu

Ozdoby: mosiężne płaskie nity, w kolorze starego brązu

Szerokość: 40 mm

Rozmiar: od 40 do 90 cm

Cechy modelu:

  • ekskluzywny design FDT Artisan
  • naoliwiona skóra wysokiej jakości
  • szeroki wybór rozmiarów
  • wyposażona kółkiem na smycz
  • pięć kolorów
  • firmowe pudełko z pieczęcią lakową


Artisan - to nowy brand producenta FDT. Koncepcja Artisan - podtrzymanie tradycji razem z wprowadzeniem innowacji w designe. Podczas produkowania obroże Artisan wykorzystujemy tylko bezpieczne, certyfikowane surowce najwyższej jakości. Zanim obroża trafi do magazynu, ona ma zostać rzetelne sprawdzona przez naszych inspektorów, żeby otrzymaliście wyrób najwyższej jakości. Obroże Artisan - to premium klasa, połączenie wytwornego designu z najwyższą jakością użytych surowców od FDT.FDT Artisan - Czarna stylowa obroża dla psa «Złoty blask»FDT Artisan - Czarna stylowa obroża dla psa «Złoty blask»


FDT Artisan - Brązowa stylowa obroża dla psa «Jedyna w swoim rodzaju»FDT Artisan - Brązowa stylowa obroża dla psa «Jedyna w swoim rodzaju»

 

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Należy zmierzyć obwód szyi psa w miejscu w którym noszona będzie obroża. Obwód szyi psa będzie rozmiarem obroży. Rozmiar, który jest wskazany w specyfikacji, odpowiada średniemu otworowi obroży, dodatkowo zostaje zapas regulacji +/- 5см. Na przykład, jeśli rozmiar obroży 50 cm, to jest ona regulowana w zakresie od 45 cm do 55 cm.

Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Toż prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak rozmiar obroży odpowiada obwodu szyi psa.

 Schemat zdejmowania miary z psa

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj