Dodatkowe ogniwo do obroży ze stali nierdzewnej

0
36,29 zł
Dostępny
SKU: HS47##001

Materiał
Podobne modele ogniw

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 23,60 zł
Dostawa EMS za 141,80 zł

Dodatkowe ogniwo do obroży ze stali nierdzewnej

Dodatkowe ogniwo ze stali nierdzewnej HS 50506 000 55 do obroży. Jeżeli macie niepewność co do rozmiaru obroży metalowej «Behavior Modification» – HS38, «Manners & training» – HS39, to możecie dokupić zapasowe ogniwa obroży. Jest to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu, ponieważ nie musicie kupować nowej obroży dla psa. Ogniwo wykonane ze stali nierdzewnej, zwiększa długość obroży o 3.3 cm. Dodatkowe ogniwo wyprodukowane przez niemiecką firmę Herm Sprenger, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i niezawodność.

Materiał: stal nierdzewna

Długość ogniwa: 3.8 cm

Szerokość ogniwa: 2.2 cm

Zwiększa długość obroży: 3.3 cm

Pasuje do obroży:


Stal nierdzewna w porównaniu do zwykłej, posiada ogromną liczbę zalet, a szczególnie to dotyczy strefy przybrzeżnej, kiedy stal poddaje się korozji już w sklepach. Niektóre psy znajdują się w ciągłym kontakcie z wilgotnością, na przykład psy myśliwskie oraz rasy policejskie. Akcesoria ze stali zwykłej po kontakcie z wodą stają się tępe, ponieważ wilgoć sprzyja szybkiemu utlenianiu oraz pojawie rdzy. Tego nie można powiedzieć o modelach ze stali nierdzewnej. Wszystkie obroże Herm Sprenger ze stali nierdzewnej markowane etykietą metalową z czerwonym znakiem jakości HS.


Więcej informacji na temat wyboru i wykorzystania dodatkowych ogniw znajdziecie Państwo w naszym artykule Ogniwa Herm Sprenger.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj