Zaciskowa obroża dla pitbulla «Wyzwanie konkurencji»

0
61,81 zł
Dostępny
SKU: HS3##007

Podobne modele obroży
Materiał
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Zaciskowa obroża dla pitbulla

Zaciskowa obroża dla pitbulla z drobnym ogniwkiem «Wyzwanie konkurencji», model HS 51391 02 firmy niemieckiej Herm Sprenger. Ten łańcuszek dla pitbulla dotyczy kategorii zacikowych. Model obroży pitbull posiada stalowe chromowane ogniwka o małym rozmiarze, odporne na korozję. Takie akcesoria dla pitbulla są przeznaczone do tresury i szkolenia psów, ktore wykazują niewłaściwe zachowanie. Dobre ślizganie obroży pozwoli na łatwe zaciskanie kantarka w razie potrzeby. Metalowe obroże dla pitbulla «Wyzwanie konkurencji» nadają się do wykorzystania przez średnie i duże rasy psów. Zaciskowa obroża dla pitbulla jest wygodna do spaceru, treningu, ćwiczeń spoprtowych i pracy służbowej. Prosimy zwrócić uwagę, że łańcuszek zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru łańcuszek nie będzie uszkadzał psa i nie sprawi dyskomfortu, lecz będzie miał efekt szkoleniowy.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 15 mm

średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 45 do 75 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka małego rozmiaru
  • dotyczy kategorii obroży zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy

 

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowana - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakikolwiek model, który został poddany temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.

 

Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży-łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj