Metalowa obroża dla rottweilera «Przeciw ciągnięciu»

0
44,41 zł
Dostępny
SKU: HS8##001

Podobne modele obroży
Materiał
Średnica drutu (mm)
Rozmiar (cm)
Obwód głowy

Rasa / Płeć / Wiek

Adresówka / Zawieszka
Tekst na grawerowanie (1 linia)

Tekst na grawerowanie (2 linia)

Skórzana smycz L320 (180 cm * 2 cm)

Darmowa dostawa przy zakupach za minimum 450.00 zł o wadze do 5 kg.

Gwarantujemy pełny zwrot kosztów zapłaconych za towar.

Oferujemy wiele metod opłaty: PayPal, Western Union, Visa, MasterCard, American Express.

Nasz zespół, oferujący wsparcie i doradztwo dostępny jest dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Dostawa Poczta Polska za 15,70 zł
Dostawa EMS za 95,40 zł

Metalowa obroża dla rottweilera

Metalowa obroża dla rottweilera wykonana ze stali chromowanej. Obroża dla pitbulla z dużymi ogniwami, specjalnie opracowanym designem oraz konstrukcją. Stal obroży posiada cienką powłokę chromową, która jest odporna na korozję. Ogniwka o dużym rozmiarze są bardziej bezpieczne dla czworonogów, one nie powowdują kołtunów i chronią sierśc psiaka przed uszkodzeniami. Zacisk obroży dla rottweilera dobrze ślizga, działa szybko i skutecznie. Ten model obroży będzie pasował czworonogom dużych i średnich rozmiarów do spacerów, tresury i pracy służbowej. Łańcuszkowa obroża dla psa ze stali chromowanej wykonana przez znanego niemieckiego producenta akcesoriów dla zwierząt Herm Sprenger, który cieszy się wielkim zaufaniem wśród kynologów i hodowców psów z całego świata. Prosimy zwrócić Państwa uwagę, że ta obroża dla rottweilera z dużym ogniwkiem zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większy niż średnica głowy psiaka, lecz nie spadać z głowy przy nachyleniu czy skoku. Przy prawidłowym wyborze rozmiaru metalowa obroża dla rottweilera będzie miała efekt szkoleniowy bez żadnego uszkodzenia albo sprawienia dyskomfortu dla psa.

Materiał: stal chromowana

Szerokość łańcuszka: 21 mm

średnica drutu: 4.0 mm

Rozmiar: od 50 do 84 cm

Cechy modelu:

  • ogniwka wielkiego rozmiaru
  • dotyczy kategorii zaciskowych
  • Herm Sprenger Niemcy

Ważne! Jeżeli sierść Waszego psa poddaje się farbowaniu od obroży metalowych, prosimy o przeanalizowanie innych wariantów obroży, wykonanych z kurogane, mosiądzu lub stali nierdzewnej. One nie posiadają powłoki i ewentualnie będą więcej pasować dla Waszego ulubieńca.

 

Powłoka chromowa - to uzyskanie cienkiej warstwy chromu na powierzchniach metali. Jakakolwiek model, która została poddana temu procesowi, wygląda bardziej atrakcyjnie, posiada odporność na korozję oraz zwiększoną trwałość.


Prosimy o zapoznanie się z tabelą zgodności między rasą psa a właściwą średnicą drutu obroży-łańcuszka. Przy pomocy tej tabeli Państwo potraficie dobrać dla swego ulubieńca najbardziej wygodny model metalowych obroży łańcuszków.

Aby wybrać właściwy rozmiar obroży, postępujcie według instrukcji:

Na tym obrazku pokazano, jak się określa rozmiar obroży.

rozmiar obrozy hs

Żeby obroża jaknajlepiej pasowała waszemu ulubieńcu, należy zmierzyć obwód głowy psa wraz z uszami, i dodać jeszcze 5 cm. Na przykład, jeśli obwód głowy (wraz z uszami) wynosi 54 cm, to 54 cm + 5 cm = 59 cm.

Prosimy zwrócić uwagę, że obroża zaciskowa zakłada się przez głowę i przy minimalnym rozmiarze musi być większa niż średnica głowy, lecz nie spadać z psa przy nachyleniu lub skoku. Dobierając obrożę dla szczeniaka czy młodego psa, musicie uwzględniać, że po jakimś czasie obroża może stać się za mała. Więc prosimy wskazać w komentarzach, wiek, rasę i płeć psa.

Na obrazku pokazano, jak prawidłowo dokonać wymiaru obwodu głowy psa.

 wymiar obwodu glowy psa wraz z uszami

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zaloguj się, aby napisać komentarz. Zaloguj