Witaj na oficjalnej stronie internetowej firmy ForDogTrainers w Polsce! W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment produktów dla wszystkich ras psów: od małych terierów do dużych mastify, od szczeniąt do dorosłych osobników. Znajdziesz tu produkty wysokiej jakości na każdy gust i na każdą kieszeń: obroże, kagańce, smycze, szelki, sprzęt do profesjonalnego szkolenia, odzież ochronną dla pozorantów, trenerów i wiele innych. Wszystkie produkty są certyfikowane i zgodne z międzynarodowymi standardami jakości.

 

Nasza strona jest codziennie aktualizowana o nowe ekskluzywne produkty i liczy już ponad 1000 różnych produktów dla psów. Zadbaliśmy o to, abyś mógł jak najlepiej zapoznać się z produktem przed jego zakupem, pobierając wiele zdjęć, filmów, 3D opinii.

Cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego oferujemy tylko oryginalny i wysokiej jakości towar dla Twoich pupili. ForDogTrainers wiele lat po3myślnie współpracuje z różnymi klubami wielbicieli psów i szkołami tresury psów na całym świecie, na bazie których odbywają rozwój i testowanie produkowanych przez nas wyrobów. Nasze sklepy internetowe działają na całym świecie. Sprzedajemy towary na amerykańskim, europejskim, azjatyckim i teraz na polskim rynku. Można się o tym przekonać, wpisując nasza domena w każdym kraju: .com .es .de .uk itp.

szelkiFirma ForDogTrainers jest bardzo dynamiczna, stale się rozwija i rozszerza asortyment produkowanych wyrobów. Jeśli potrzebujesz akcesorium niestandardowych rozmiarów lub nie znalazłeś rozmiar odpowiedni dla Twojego psa, po prostu napisz do nas, a my chętnie pomożemy, dostarczając produkt według własnych pomiarów.

Firma ForDogTrainers dokłada wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był zadowolony. Zawsze słuchamy potrzeb i życzeń naszych klientów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na stosunek "cena-jakość". Pełna gama produktów jest wykonana ze specjalnie dobranej skóry bez wad. Kupując produkty FDT, możesz być pewien, że kupujesz produkty najwyższej jakości, które posłużą Ci na wiele lat.

ForDogTrainers obejmuje szeroki zakres kategorii produktów – od szelek, kagańców, kolczatek do towarów pierwszej potrzeby karmów, szczotek, zabawek.
Trochę o naszych produktach!

Szelki dla psów. Szelki ze skóry i nylonu cieszą się dużą popularnością wśród kynologów, profesjonalnych trenerów i trenerów psów we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej. Szelki produkcji ForDogTrainers zapewniają maksymalną niezawodność, funkcjonalność, komfort i nowoczesny wygląd. Staramy się dostosować nasze szekli ze skóry i nylonu do cech budowy każdej rasy psów.

U nas znajdziesz szelki z nylonu lub skóry dla szczeniaka lub dużego psa, z ozdobami lub bez. Szelki na długie spacery lub psów służbowych oraz psów ratowniczych. Szelki kamizelki na zimne pory roku i ocieplane modele dla psów niepełnosprawnych. Modele sportowe,uprząż zaprzęgowa, szleja dla zaprzęgów, weight pulling i pompowania mięśni. Ekskluzywne skórzane i nylonowe szelki dla psów przewodników będą niezastąpione dla osób niedowidzących i pozbawionych wzroku ludzi. Bierzemy pod uwagę wszystkie porady i zalecenia specjalistów w dziedzinie kynologii dla tego, aby nasze szelki spełniały najwyższe wymagania w tresurze i codziennej eksploatacji.


kaganceKagańce dla psów. ForDogTrainers producent ekskluzywnych kagańców ręcznej pracy ze skóry, metalu i nylonu do codziennego użytku,pracy służebnej lub korekty niepożądanych zachowań psa. W naszym kagańcu pies nie jest w stanie ugryźć, nie podnieść śmieci podczas spaceru, nie jest w stanie zepsuć meble w domu. U nas możesz dobrać kaganiec odpowiedni do rasy, rozmiaru i wieku psa.

Wszystkie kagańce wykonane są z materiałów wysokiej jakości, naturalnych, całkowicie bezpiecznych dla zdrowia psów. Metalowy kaganiec zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, w którym Twój pies będzie mógł ugasić pragnienie, nie zdejmując kagańca. Kaganiec ze skóry jest najlepszym rozwiązaniem na zimne pory roku, on zapobiega przymarzaniu w minusową temperaturę, ma dobrą wentylacją i jest lekki, można go także użyć w gorący okres.

Oddzielną kategorię stanowią kagańce bojowo-szkoleniowe, przeznaczone do profesjonalnego stosowania z psami służbowymi w armii lub w jednostkach organizacyjnych policji. Wzmocnione metalową płytą lub podwójną grubą skórą, kagańce zachowują swój kształt nawet przy bardzo intensywnym obciążeniu.

Produkujemy kagańce na każdą okazję: kaganiec-kosz lub kaganiec-siatka z drutu metalowego, kaganiec bojowo-szkoleniowy, skórzany kaganiec na każdy dzień, nylonowy kaganiec, kaganiec do szkolenia, skórzany kaganiec dla psów policyjnych i wiele innych modeli. Nasze kagańce funkcjonalne i ergonomiczne, doprowadzają do minimum niedogodności dla psa i zapewniają maksimum bezpieczeństwa!


obrozeObroże dla psów. Obroże od ForDogTrainers wykonane są z naturalnych materiałów, charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Oferujemy szeroki wybór obroże ze skóry, nylonu lub metalu.

Zrób wychowanie Twojego psa bardziej skuteczne z pomocą naszych surowych obroże, metalowe obroże zaciskowe i półzaciskowe z metalu! Modele te są przeznaczone dla silnych i trudno kontrolowanych psów potrzebujących bardziej surowego wychowania. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat korzystania z surowych kolczatki.

Mamy klasyczne obroże i modele, które różnią się pod względem złożoności wykonania i ekskluzywny design, ozdobione ćwiekami, nitami i ozdobnymi blaszkami.

Aby podkreślić piękno rasy i stylowy wygląd Twojego czworonożnego przyjaciela, stworzyliśmy obroże z białej i różowej skóry, ozdobione dekoracyjnymi elementami różnych stylów, od militari do gwiazdy rocka i luksusu.

Każda obroża przedstawiona w szerokiej gamie rozmiarów, możesz z łatwością wybrać model dla małego psa, psa średnich lub dużych rozmiarów. Wszystkie te obroże i wiele innych, znajdziesz na stronach naszego sklepu internetowego.


smyczeSmycze dla psów. ForDogTrainers produkuje klasyczne i okrągłe smycze ze skóry, smycze z ozdobnym plecionym, metalowe smycze łańcuchy, nylonowe smycz, krótkie smycze, smycze spacerowe, wielofunkcyjne smycze szkoleniowe, sparky i multismycze na trzy psy do jednoczesnego ich spaceru, smycze dla uprawiania sportu, smycze ringowe i wiele innych modeli. Nasze smycze są niezawodne i trwałe, ich funkcjonalność i niepowtarzalny design zadowolą najbardziej wymagającego kupującego!

Przewidzieliśmy różne obszary zastosowań, gdzie być może będziesz potrzebował niezawodny wysokiej jakości smycz dla psa. Mamy smycze do podróży w samochodzie, które są wyposażone w specjalną klamrą, która pozwala zapiąć je do zamka pasa bezpieczeństwa w samochodzie.

Praca z psem na dużej odległości wymaga użycia specjalnej smyczy wystarczającej długości. Smycze ringowe charakteryzują się małą szerokością i elegancją, najlepiej podkreślając wygląd psa. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele specjalistycznych modeli przyponów wykonanych z najlepszych materiałów i odpowiedzialnych funkcji różnych zastosowań.

Jesteśmy zawsze gotowi, aby cię zadowolić produktów i usług najwyższej jakości w wyjątkowych cenach!


profesjonalny sprzetProfesjonalny sprzęt do szkolenia psów: garnitury, kurtki, spodnie i rękawy ochronne dla kynologa. ForDogTrainers produkuje stroje do ćwiczeń, zawodów i treningu psów. Oferujemy profesjonalne stroje do wszelkich zadań i potrzeb: kostiumy pełnej ochrony i lekkie modele, kostiumy do szkolenia psów na atak z dodatkowo wzmocnionymi rękawami, nogawkami, plecami  i piersią. Nasze kurtki zapewniają treneru większą swobodę ruchów w połączeniu z wysokim poziomem niezawodności i bezpieczeństwa. Specjalne spodnie do ćwiczeń, zapewniają dla pozoranta komfort i bezpieczeństwo.

U nas znajdziesz rękawy ochronne do pracy wojskowymi psami oraz psami policyjnymi uniwersalne rękawy do szkolenia z wymiennymi okładkami, ukryte rękawy, rękawy ochronne na nogę, rękawy do sportu. Nasz sprzęt jest przeznaczony do pracy zawodowej i przygotowanie do takich zawodów, jak Ring, Mondioring, RCI / IPO / Schutzhund, jest on w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami jakości. Wykonane ze specjalnie opracowanych materiałów, rękawy ochronne różnią się manewrowością i podwyższoną odpornością na ścieranie. Rękawy produkcji ForDogTrainers zostały wysoko ocenione przez ekspertów-kynologów i zalecane do profesjonalnego stosowania.

Nasz sklep internetowy może zaoferować Ci szeroki asortyment klinów i gryzaków z juty, skóry lub french linen do ustawienia ukąszenia i motywacji psa. Aby przedłużyć termin służby naszego sprzętu oferujemy Tobie różnorodne modele dodatkowych wymiennych pokrowców i okładzin dla treningowych rękawów,  klinów i gryzaków, chroniące je przed szybkim zużyciem i zapewniające większą wydajność i wygodę Twoich treningów.


gryzakiSzkoleniowy inwentarz dla psów. Kliker, psie gwizdki, stosy, baty i kijki do motywacji i szkolenia psa, praktyczne i pojemne torby na ramię i pas dla inwentarza i karmów dla psa, przedmioty aportu, składane barierki i osłony do ćwiczeń, sprzęt do znakowania terytorium i wiele innych.

ForDogTrainers produkuje szeroki asortyment interaktywnych zabawek, które muszą urozmaicić życie psa i napełnić je ekscytującymi i rozwijającymi zajęciami! Nasz asortyment ułatwia wychowanie i stymuluje rozwój naturalnych umiejętności psa.

Akcesoria dla psów. Szczotki do czesania wełny i masażu, breloki z adresem, obcinacze, interaktywne miski-karmniki, poidła, smakołyki dla małych i dużych psów i wiele innych. Produkty do pielęgnacji psa pomogą dbać o sierść i pazury psa. Zadbaj o komfort psa podczas dalekiej wycieczki, zabierając ze sobą butelkę-klatki lub gwintowaną związani, pozwalającą dołączyć do niej smycz podczas obozu.

Nasze funkcjonalne i praktyczne akcesoria dla psów pomogą uczynić Twoje życie i życie Twojego psa bardziej wygodne, bogate i pełne niezapomnianych chwil radosnych!

Sklep internetowy ForDogTrainers – to wysoka jakość produktów i doskonała reputacja!

 

 

 

 

Nasze produkty to udane połączenie stylu i jakości. Z naszą pomocą będziesz mógł w pełni poczuć radość z obcowania z psem!